Kontaktní údaje

Telefon (spojovatelka):

+420 588 110 300

 

HTS spol. s r.o.

Smetanova 2105/26b
78901 Zábřeh

IČ: 476 70 886
DIČ: CZ47670886

Firma je zapsaná od obchodního rejstříku vedeného krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 5196.

Navigovat

Jak se k nám dostanete?

 • Pokud přijíždíte do Zábřehu po Olomoucké ulici celou ji projeďte až ke kruhovému objezdu. Na něm odbočte na výjezdu směr centrum.
  Accordion item contentNa křižovatce u Penny za Kauflandem odbočíte doprava dál na centrum. Pojedete stále po hlavní silnici až ke křižovatce u ČSOB. Tady odbočíte doleva směrem nahoru do kopce. Projedete náměstí, až dojedete navrch kopce k elektru. Tady pojedete rovně dál po hlavní a na třetí odbočce vlevo zahnete. Po 200 metrech jízdy do kopce jste u naší firmy.
 • Pokud přijíždíte do Zábřehu po Dvorské projedete ji celou až ke křižovatce se stopkou pod kopcem.
  Dáte se doprava a pojedete stále po hlavní až ke křižovatce u restaurace Hrádek. Zde odbočíte vlevo a pojedete do mírného kopce. Na první odbočce vpravo zahnete a po 200 metrech jste u naší firmy.
 • Pokud vjíždíte do Zábřehu Sokolskou ulicí, dáte se v na křižovatce u restaurace Hrádek doprava do mírného kopce.
  Na první odbočce vpravo zahnete a po 200 metrech jízdy do kopce jste u naší firmy.
 • Pokud, přijedete vlakem na Zábřežské hlavní nádraží, uvidíte po levé straně před vestibulem zastávku autobusů.
  Pro dopravu ke středisku využijete autobusové linky 1, 2 nebo 3. Vystupovat budete buď na zastávce Nemocnice, nebo ulice Boženy Němcové. Pokud vystoupíte u nemocnice dáte se směrem do kopce a po pár metrech zahnete doprava. Půjdete dál nahoru kolem parku až dojdete k LPG čerpací stanici, která je součástí naší firmy. Pokud vystoupíte na ulici Boženy Němcové, postavíte se čelem k silnici a dáte se doprava. Přejdete první křižovatku a na druhé odbočíte vlevo do kopce. Po 200 metrech budete u naší firmy.